sobota, 4 lipca 2015

Wieszakowy interes
W dzisiejszych czasach kiedy sklepy praktycznie pękają w szwach od ilości towarów wszelkich zrobienie prezentów dla bliskich nie powinno teoretycznie być rzadnym problemem niestety to tylko teoria. W sklepach króluje tandeta i bylejakość chińszczyzna najniższej jakości zalała rynek i na prawdę nie ma co kupić, w zaistniałych warunkach chcąc mieć jakiś oryginalny prezent trzeba go albo u kogoś zamówić albo podwinąć rękawy i zrobić samemu. Idąc tym tropem postanowiłam zrobić dla moich przyjaciółek w ramach prezentów urodzinowych ozdobne wieszaki. Większość z nas ma w szafach totalny misz masz wieszakowy w którym zapewne króluje plastik wydaj mi się więc, że wprowadzenie odrobiny ładu na pewno nie zaszkodzi.
Wieszaczki kupiłam drewniane i obszyłam je elaną i aksamitem, do dekoracji użyłam koronek i transferów na materiale myślę, że efekt jest zadowalającyNa ramionach wieszaków doszyłam guziczek które zapobiegają zsuwaniu się np ramiączek sukienekJak uporałam się z szyciem to okazało się, że zapakowanie wieszaków na prezent wcale nie jest takie proste papier nie dawał rady więc trudno się mówi trzeba było udzióbać pudełka i taki oto jest tego efekt


Pierwszy prezęt jest już u swojej właścicielki i chyba się spodobał.

4 komentarze:

  1. Ojej jak miło, że mnie znalazłaś bardzo serdecznie witam. Już dawno temu obszywałam wieszaki na własne potrzeby tym razem debiutowałam z transferem i pierwszy raz robiłam to dla kogoś :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Zwykłe wieszaki takie niezwykłe :-D Super pomysł z ozdobieniem obrazkiem techniką reansferu:-D

    OdpowiedzUsuń